Hopper - Airfare Predictions

Uçak Bileti Araştırma İndirimli Alma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.1-107
  • Dil TR / EN
  • Firma Hopper Inc.
Hopper - Airfare Predictions, farklı hava yolu şirketlerini içerisinde bulundurarak karmaşıklığa engel olarak sade ekranlar ile uçak bileti alma seçeneği sunan bir uygulamadır.

Hopper - Airfare Predictions, farklı hava yolu şirketlerini içerisinde bulundurarak karmaşıklığa engel olarak sade ekranlar ile uçak bileti alma seçeneği sunan bir uygulamadır.,

Seyehat seçenekleri içerisinden en hızlısı vede en güvenlisi sayılabilecek olan hava yolunu tercih edenlere karmaşıklık olmadan direkt bir şekilde bilet alma seçeneği sunmaktadır. Uçak biletinizi yüzde 40 oranında daha ucuza almanıza ve keyifli bir seyahat deneyimi yaşamanıza olanak sağlamaktadır. Para birimi, saat farkı, kötü tasarımlar sayesinde bir çok karmaşıklık ile baş başa kalabilirsiniz.

Kampanyalardan haberdar olarak, farklı şehirlere, ülkelere yönelik olarak kampanyalı uçak biletleri alma, zaman aralıklarını belirleyerek biletin fiyatlarına göre farklı renklerde görüntülemenize yardımcı olacaktır. Bilet satın aldığınızda puan kazanıyor ve bu kazandığınız puanlar ile daha ucuza bilet satın alma imkanına sahip oluyorsunuz.

Daha Fazla Göster
Hopper - Airfare Predictions indir